Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 12.07.2020 06:31

​Moti në Shqipëri

Tiranë | 14/11/2019 08:03

​Moti do të mbetet me alternime vranësirash dhe reshje shiu të herëpashershme në pjesën e parë të ditës.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 6me lartësi vale 2,0- 2,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

Zonat  malore  6/16°C

Zonat e ulëta  11/20°C

Zonat bregdetare 14/21°C

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress