Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 15.07.2020 01:22

​Ndodh edhe kjo, qytetari i ankohet Ramës se ia dërguan gruan në hotel pa me pyetur

Prishtinë | 02/12/2019 21:16

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe është përballur me një situatë komiko-tragjike, pasi një qytetar e ka befasuar jo pak atë.

Ai i ka kërkuar ndihmën Ramës, duke i thënë se ia kanë çuar gruan në hotel në Golem pa me pyetur.

Rama i kthehet duke i thënë “që të marrë autobusin dhe të shkojë tek gruaja, pasi ajo qenka më e mençur se ai”./TCH/


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress