Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 04.07.2020 12:08

​​Rama njofton për Samitin e Ohrit

Prishtinë | 09/11/2019 20:46

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është pritur nga homologu i Maqedonisë së Veriut në Samitin e Ohrit.

“Në takimin e mirëseardhjes së Kryeministrit Zaev në vigjilje të Samitit të Ohrit nesër, ku janë të ftuar të gjitha vendet e Ballkanit Perëndimor si edhe partnerët nga Brukseli, Banka Europiane për Rindërtim e Zhvillim, Banka Botërore dhe Banka Europiane e Investimeve”, ka shkruar rama në Facebook.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress