Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 04.07.2020 01:17

​Shembet Rruga “Shaqir Igrishta” në Prishtinë (Videolajm)

Prishtinë | 09/11/2019 19:15

Është shembur një pjesë e rrugës “Shaqir Igrishta” në Bregun e Diellit, për shkak të punimeve që janë duke u kryer pranë saj.

Rruga është bërë e pa kalueshme për banorët e lagjes dhe është shembur si pasojë e gërmimeve që janë kryer pranë saj për ndërtimin e një objekti banesor.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress