Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 12.07.2020 05:18

​Takimi Thaçi – Grenell përmes fotove

Prishtinë | 22/01/2020 22:31

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sonte është takuar me emisarin special të presidentit amerikan Donald Trump për dialogun në mes të Kosovës dhe Serbisë, ambasadorin Richard Grenell.

Takimi përmes fotove të realizuara nga fotoreporteri i KosovaPress-it.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress