Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 01.10.2020 03:51

​Të shtëna në Zubin Potok, policia thyen barrikadën

Zubin Potok | 28/05/2019 08:49

Te shtëna të vazhdueshme të armëve të zjarrit po dëgjohen në Zubin Potok dhe rrethinë.

Krisma janë dëgjuar edhe në fshatrat Varage dhe Zupc ku janë tubuar qytetarët.

Mësohet se policia ka arritur të thyej barrikadën dhe të vazhdojë në drejtim të Mitrovicës së bashku me të arrestuarit./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress