Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 28.02.2020 07:56

​​Tërmet i fortë në detin Jon

Prishtinë | 17/01/2020 21:25

Një tërmet i fortë me magnitudë 4.4 i shkallës Rihter e ka goditur sot zonën në detin Jon.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 14 kilometra larg Lithakiás në Greqi, 21 kilometra larg Zákynthos dhe 104 kilometra larg Patras.

Nga lëkundjet mësohet se nuk ka pasur dëme./TCH/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress