Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 25.02.2020 10:39

​Trump: Kushdo që sulmon SHBA-në, do të marrë përgjigjen e merituar

| 12/09/2019 12:21

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump deklaroi nga Pentagoni, në një ceremoni në përkujtim të viktimave të 11 shtatorit, se kishte anuluar bisedimet e paqes me talebanët, pas sulmeve me të cilat ata donin të tregonin forcën e tyre.

“Përkundrazi ata treguan dobësinë e tyre dhe në 4 ditët e fundit ne i goditëm si asnjëherë më parë,” theksoi ai.

”Ju premtoj se do të marrë një përgjigje të paparë kushdo që sulmon SHBA-në”, deklaroi Trump.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress