Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 10.07.2020 03:30

​​Vasfije Krasniqi: Mos e përdorni dhimbjen tonë dhe vuajtjet për përfitimin tuaj

Prishtinë | 16/05/2019 22:02

E mbijetuara e dhunës seksuale, Vasfije Krasniqi Goodman ka reaguar pas publikimit të fotografisë se sotme nga deputetja Flora Brovina.

“Mos e përdorni dhimbjen tonë dhe vuajtjet për përfitimin tuaj. Ma plaset zemrën”, ka shkruar Krasniqi në Twitter./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress