Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 06:02

​Vdes gruaja shtatzënë në shtëpi

| 12/06/2019 13:18

Një grua 42 vjeçare u gjet e vdekur në shtëpinë e saj në Cortemaggiore, pranë Piacenzës , Itali.

Mësohet se gruaja ishte shtatzanë në muajin e pestë. Ajo u gjet e shtrirë pa jetë nga burri i saj i cili kërkoi menjëherë ndihmë.

 Prokurori publik i Piacenzës urdhëroi ti bëhej autopsia. Nga hetimet e para nuk janë  gjetur shenja të dhunës në trup dhe as gjurmë të hyrjes në derën e përparme të shtëpisë.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress