Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 11.04.2021 05:53

  ​Vdes një femër në Pejë, arrestohet bashkëshorti që nuk i ofroi ndihmë

  Prishtinë | 25/08/2019 13:32

  Një femër e komunitetit rom është gjetur pa ndjenja në rrugë dhe e njëjta është dërguar në Spitalin e Pejës, ku mjeku ka konstatuar vdekjen.

  Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

  Kurse, është arrestuar i dyshuari mashkull i komunitetit rom, pasi që i njëjti nuk i kishte ofruar ndihëm bashkëshortes së tij viktimës femër, e cila më pas ka vdekur.

  Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

  Loading...
   

  Shpërndaje


  Artikuj të sponzorizuar

  Më shumë nga KosovaPress