Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 10:05

​Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë - video

Shkup | 13/08/2019 23:03

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje komunitetit LGBT , një pederast të rrëzojnë qeverinë e tij nga pushteti.

Ai theksoi se Qeveria është e vendosur të luftojë deri në fund dhe secili të mbajë përgjegjësi për atë që po ndodh me rastin Reket.

Ai flet edhe për Janevën ku e quan qasjen e saj si idoteske dhe se drejtësia duhet t’i shkojë deri në fund kësaj afere./AlsatM/

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress