Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 09:19

Ableard Tahiri raporton në komisionin për Legjislacion dhe Mandate

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri po raporton para Komisionit për Legjislacion dhe Mandate.


Ngjarjet live në të kaluarën