Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 05.08.2020 03:30

Aeroporti ‘Adem Jashari’ në konferencë (Drejtpërdrejt)

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës "Adem Jashari" po mban konferencë për shtyp lidhur me përgatitjet dhe investimet e bëra nga kompania për sezonin e verës.


Ngjarjet live në të kaluarën