Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 09:17

Akademi për Gafurr dhe Driton Lokun (Drejtpërdrejt)

Ka nisur akademia përkujtimore për dëshmorët Gafurr dhe Driton Loku.

Akademia po mbahet në shtëpine e kulturës “ Imri Curri”, në Han të Elezit./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën