Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 30.03.2020 12:06

Akademi për heronjtë Afrim Zhitia, Agron Rrahmani dhe vëllezërit Fazliu (Drejtpërdrejt)

Ka nisur akademia përkujtimore për heronjtë Afrim Zhitia, Fahri Fazliu, Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani.

Marrin pjesë presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj.

Ngjarjet live në të kaluarën