Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.03.2021 09:25

Akademi përkujtimore për Avni Malë Hysenin (Drejtpërdrejt)

Me rastin e ndarjes nga jeta të Avni Malë Hyeni, ish-ushtar i UÇK-së, TMK-së dhe UÇPMB-së mbahet akademi përkujtimore.

Akademia po mbahet në Teatrin “Jusuf Gërvalla”, në Pejë.

Ngjarjet live në të kaluarën