Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 23.09.2020 06:52

Alketa Vejsiu, Ermal Mamaqi dhe Ardian Hoxha flasin për investimin në vet përmirësim (Drejtpërdrejt)

Alketa Vejsiu, Ermal Mamaqi dhe Ardian Hoxha flasin për investimin në vet përmirësim.

Ngjarjet live në të kaluarën