Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 03.08.2020 02:15

Ambasadori Kosnett flet me rastin e përmbylljes së programit për lidership

Ambasadori Philip Kosnett flet me rastin e përmbylljes së programit Lidershipi transformues - bursat dhe partneritetet.


Ngjarjet live në të kaluarën