Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 02:37

Ambasadorja Apostolova takon gratë rome

Ambasadorja Natalya Apostolova në Ditën Ndërkombëtare të Romëve do të vizitojë gratë që me guxim luftojnë diskriminimin dhe dhunën në familje.

Ngjarjet live në të kaluarën