Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 02:54

Apostolova dhe Yagcilar flasin hapur (Drejtpërdrejt)

Lëvizja FOL organizon Forumin e FOL Hapur me shefen e Zyrës së BE-së në Kosovë Natalya Apostolova dhe ministrin e Administratës Publike Mahir Yagcilar ku temë diskutimi do të jetë ‘Etika në Administratën Publike”.

Ngjarjet live në të kaluarën