Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 04:29

Beqaj flet pas shkarkimit nga Veseli (Drejtpërdrejt)

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, po mban konferencë.

Ngjarjet live në të kaluarën