Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 04.04.2020 05:13

Bernard Challandes në konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, po mban konferencë për media në prag të miqësores me Gjibraltarin dhe ndeshjes kualifikuese për Euro 2020 kundër Malit të Zi.

Ngjarjet live në të kaluarën