Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 11:05

Blerim Devolli intervistohet nga Komisioni hetimor (Drejtpërdrejt)

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala po interviston Blerim Devollin.


Ngjarjet live në të kaluarën