Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 10.04.2021 01:22

Ceremoninë e ndarjes së çmimeve për fotografinë më të mirë kundër korrupsionit 2019

Instituti Demokratik i Kosovës (KDI), organizon ekspozitën dhe ceremoninë e ndarjes së çmimeve për garën për fotografinë më të mirë kundër korrupsionit 2019.

Ngjarjet live në të kaluarën