Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 02.12.2020 01:40

Deklarata pas takimit Kurti-Mustafa (Drejtpërdrejt)

Kurti dhe Mustafa takohen për të nënshkruar marrëveshjen për koalicion (Drejtpërdrejt)

Ngjarjet live në të kaluarën