Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 04:47

Deklarata pas takimit LDK-VV (Drejtpërdrejt)

Takohen grupet punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Ngjarjet live në të kaluarën