Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 02.12.2020 01:56

Deklarata pas vizitës së Metës dhe Haradinajt në familjen Abazi (Drejtpërdrejt)

Deklarata pas vizitës së Metës dhe Haradinajt në familjen Abazi (Drejtpërdrejt)

Ngjarjet live në të kaluarën