Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 09:11

‘Demokracia në Veprim’ flet për organizmin e zgjedhjeve (Drejtpërdrejt)

Koalicioni i OJQ-ve për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim” organizon konferencën e parë për media, lidhur me afatet kohore, organizimin dhe menaxhimin e procesit zgjedhor


Ngjarjet live në të kaluarën