Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.03.2021 09:39

Deputetët gjermanë Peter Beyer dhe Christian Schmidt në konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Deputetët gjermanë Peter Beyer dhe Christian Schmidt në konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Ngjarjet live në të kaluarën