Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 06.08.2020 12:34

Drejtpërdrejt nga Akademia për Afrim Zhitinë e Fahri Fazliun

Me rastin e 30-vjetorit të rënies së heronjve të Kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu, mbahet Akademi Përkujtimore.

Me rastin e 30-vjetorit të rënies së heronjve të kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu, janë bërë edhe homazhe te vendi i rënies së tyre.

Ngjarjet live në të kaluarën