Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 06.08.2020 12:46

Drejtpërdrejt nga dekorimi me Urdhrin e Palmave Akademike

Ambasadorja e Francës, Marie-Christine Butel dekoron Valbona Berisha dhe rektorin e Universitetit të Prishtinës Marjan Dema me Urdhrin e Palmave Akademike.


Ngjarjet live në të kaluarën