Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 14.07.2020 08:19

Drejtpërdrejt nga fillimi i punimeve të rrugës qarkore në Gjakovë

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj dhe Kryeministri Ramush Haradinaj do të marrin pjesë në fillimin e punimeve në qarkoren e qytetit të Gjakovës.

Ngjarjet live në të ardhmën

Nuk ka ngjarje të planifikuara