Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 11:25

Drejtpërdrejt nga karnavali i “Golden Eagle”

“Golden Eagle” po organizon në Suharekë karnavalin me këngëtar të rinj të muzikës HIP HOP dhe RNB.

Ngjarjet live në të kaluarën