Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 03:27

Drejtpërdrejt nga koncerti i Filharmonisë së Kosovës

Është duke u mbajtur koncerti i Filhamornisë së Kosovës. Po marrin pjesë Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj.


Ngjarjet live në të kaluarën