Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 01:50

Drejtpërdrejt nga konferenca për grevën në KEDS

Federata e Sindikatave të Pavarura "ELEKTROKOSOVA" po mban konferencë për media, ku do të japin detaje për grevën e paralajmëruar për nesër.

Greva lidhur me mos realizmin e kërkesave të tyre rreth rritjes së pagave, dhe të drejtave tjera të cilat po u cenohen çdo ditë nga punëdhënësi i tyre.

Ngjarjet live në të kaluarën