Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 04:21

Drejtpërdrejt nga konferenca rajonale

Mbahet Konferenca Rajonale e organizuar nga Federata e paqes Universale dhe Federata e Gruas për Paqe Botërore.

Ngjarjet live në të kaluarën