Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 20.02.2020 04:50

Drejtpërdrejt nga konferenca “Sporti dhe media”

Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK) dhe Shoqata e Gazetarëve Sportivë të Kosovës organizojnë edicionin e tretë të konferencës “Sporti dhe media”.

Ngjarjet live në të kaluarën