Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 02.12.2020 02:07

Drejtpërdrejt nga LDK

Në selinë qendrore të Lidhjes Demokratike të Kosovës, momentalisht janë mbledhur Isa Mustafa, kreu i partisë, dhe disa deputetë e anëtarë të kryesisë. Megjithatë, nuk është bërë e ditur nëse bëhet fjalë për ndonjë takim.

Ngjarjet live në të kaluarën