Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 09:25

Drejtpërdrejt nga mbledhja komemorative për veprimtarin Gani Sylaj

Nën përkujdesjen e presidentit të Republikës së Kosovës, Komunës së Drenasit dhe Shoqatës së të Burgosurve Politik organizohet mbledhje komemorative për nder të jetës dhe veprës së veprimtarit Gani Sylaj.

Ngjarjet live në të kaluarën