Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 02:51

Drejtpërdrejt nga mesha në Prishtinë, merr pjesë edhe sekretari i Vatikanit

Mesha e Shenjtë dhe krezmimi në Katedralen Shën Nënë Tereza në Prishtinë, ku po merr pjesë edhe Sekretari i Shtetit të Vatikanit,Kardinali Pietro Parolin, i cili po viziton Kosovën.

Ngjarjet live në të kaluarën