Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 05:07

Drejtpërdrejt nga numërimi i votave të diasporës

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve vazhdon procesi i numërimit të rreth 13 mijë e 500 votave që kanë ardhur me postë për zgjedhjet nacionale të 6 tetorit.

Ngjarjet live në të kaluarën