Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 11:23

Drejtpërdrejt nga përurimi i asfaltimit në Zonën Ekonomike në Shirokë

Zëvendëskryeministri në detyrë Fatmir Limaj së bashku me ministrin në detyrë e Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala po përurojnë asfaltimin e Zonës Ekonomike në Shirokë të Suharekës.

Ngjarjet live në të kaluarën