Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 08:51

Drejtpërdrejt nga prezantimi i Partisë Euroatlantike të Kosovës

Edhe zyrtarisht po bëhet prezantimi i Partisë Euroatlantike e Kosovës që do të njihet me shkurtesën PEK.

Partia e cila udhëhiqet nga deputeti Milaim Zeka, njofton se do të luftojë për shtet ligjor dhe për standarde euroatlantike.

Ngjarjet live në të kaluarën