Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 12.07.2020 06:41

Drejtpërdrejt nga “Sofra Tradicionale”

Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike në sheshin “Skënderbeu”, në Prishtinë, ka organizuar “Sofrën Tradicionale”.

Ngjarjet live në të kaluarën