Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 04.08.2020 10:54

Drejtpërdrejt nga takimi i Vjosa Osmanit me qytetarët e Pejës

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, takim me qytetarët e Pejës.

Takimi nis në rrugën “Mbretëresha Teutë”, ku ndodhen zyrat e LDK-së, Dega në Pejë dhe vazhdon deri në parkun e paqes, “Ibrahim Rugova”.

Ngjarjet live në të kaluarën