Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 02.12.2020 02:08

Drejtpërdrejt nga vizita e Ramush Haradinaj në SHSKUK

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, viziton Repartin e Emergjencës në Shërbimin Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës (SHSKUK).

Ngjarjet live në të kaluarën