Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 08:34

Drejtpërdrejt pas takimit Kurti-Osmani

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka zhvilluar takim me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa dhe Vjosa Osmanin.

Ngjarjet live në të kaluarën