Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 06.06.2020 11:51

Drejtpërdrejtë nga konventa e Nisma-AKR-PD

Po mbahet Konventa e Nismës Socialdemokrate, Aleancës Kosova e Re dhe Partisë së Drejtësisë.

Ngjarjet live në të kaluarën