Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 04:07

Drejtpërdrejtë nga QNR ku po numërohen votat e diasporës

​Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve sot ka nisur procesi i numërimit të 13 mijë e 500 votave që kanë ardhur me postë, derisa në këtë proces nuk janë përfshirë pakot me fletëvotime që kanë ardhur pas afatit ligjor.

Ngjarjet live në të kaluarën